Arabic English Greek Russian Turkish

HAVALANDIRMA TERTİBATI

Havalandırma tertibatı insan sağlığında çok ciddi etkisi olan bir sistemdir.Bu sistemde insan metobolizmasını çok ciddi şekilde etkileyen herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.Fakat; ofis, ev vb. ortamlarda havalandırma kanallarında cok ciddi manada sıkıntılar olabilmektedir.

Bu sıkıntıların en büyük nedenleri ise şunlardır:

 

* Ofis, ev vb. ortamlarda hava değişimleri olması gerekenden üst seviyede olur ise, bu yaşam alanlarında ciddi manada esinti meydana getirmektedir.Bu esintiler ortamlara kişilerin ani girişlerinde insan vücütların da şok etkisi yaratmaktadır.

 

* Vücut ısıları mevcut ortam ısısında olmadığından dolayı kendisini ani giriş yaptığı ortam ısısına dengeleyinceye kadar olan zaman dilimde halk arasında üşütme diye tabir edilen soğuk algınlığı rahatsızlığının bireylerin yakalanmaması içten bile değildir.

Bu nedenle kişiler/son kullanıcılar havalandırma firmalarından ofis, ev vb. yerlerde keşif yapmasını ister ise ortamdaki hava değişim katsayılarına çok dikkat etmelidirler.

 

Bu nedenle sektöründe tecrübeli firmalardan destek almalıdırlar.

Image

Referanslarımızdan Bazıları

Flex


Üretim tesisi Muğla Bodrum da bulunan Bodvent Havalandırma Ltd.Şti.  keşif ve sipariş bazlı çalışmaktadır. Üretim Tesisimiz de 6 metreye kadar kanal üretimi yapılmaktadır. 

Katalog

Web Kataloğumuzu incelediniz mi ?

Kampanyalardan Haberdar Ol

Tel: +90 252 363 80 95
Gsm: +90 533 251 05 73

Teklif ve Keşif İçin Lütfen arayın.
© 2024 Bodvent. Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Giseya Solutions